Zamień klepisko na boisko! Głosuj na Podgórze

fot. koloroweboiska.pl

Świetne hasło dla szerszej kampanii promującej akcję „zbierania” głosów na szkołę w Podgórzu. O Konkursie szerzej pisałem we wcześniejszym artykule (czytaj). Na zebranie kilkunastu tysięcy głosów mamy czas tylko do 23 czerwca. Zakończmy rok szkolny 2012/2013 sukcesem dla Podgórza, sukcesem dla gminy Łomża.

        Zamień klepisko na boisko!

Hasło zaczerpnąłem z bloga (wejdź tu) Mariana Niecieckiego. Brawo Panie Marianie, świetne hasło.

Wszystkich, którzy mają jakiś pomysł, lub chcą się włączyć w promocję akcji proszę o kontakt ze mną na mail: piotrklys.pl@gmail.com lub ze Szkołą Podstawową w Podgórzu pod numerem telefonu 86 217 83 22.

        w sumie nie ma się czym chwalić…

 Takie boisko to nie powód do dumy. Nie jest to wisienka na torcie, którą możemy głosić po wszystkich odpustach. Jak „nie możemy”? Oczywiście, że możemy, nawet powinniśmy. Otóż jedna z najstarszych zasad marketingowych brzmi mniej więcej: „zrób ze swojego najsłabszego punktu swój najsilniejszy”. Innymi słowy ze swojej najsłabszej strony uczyń największy atut. Dziś w tej sytuacji stanęła szkoła w Podgórzu. Dziś jest moment, aby wykorzystać szansę i zamienić bajorko przed szkołą na nowoczesne, wielofunkcyjne i wspaniałe boisko. A więc na co czekasz:

        Głosuj na Podgórze. Nie ma czasu do stracenia!!!

I taka jest prawda.

Skomentuj artykuł

komentarze