28.05.2013 Lomza Agnieszka i Piotr Klys z dziecmi   fot Marek Maliszewski

„Ratuj maluchy i starsze dzieci też”. Bijemy do miliona. Łomża – kolejne 1700 podpisów.

Rzecznik Praw Rodziców

Rzecznik Praw Rodziców

Akcję znają wszyscy, kto nie jest na bieżąco to odsyłam do poprzednich wpisów (na przykład ten). Małe dzieci wykrzykują na podwórku pod moim domem: „Ta reforma nie może się udać”. Ano nie może.Bo jak ma się udać, skoro jest tak ogromne zaangażowanie społeczne. W biurze podlaskiego koordynatora Akcji – firmie Certus Agnieszka Kłys – mamy kolejne 1700 podpisów do wysłania.

        ” pan do nas zajedzie”

Ciekawe jest to, że jak Stowarzyszenie i Fundacja Rzecznik Praw Rodziców ogłosili w przed końcem maja, że naliczyli już 500 tysięcy podpisów, dopiero wówczas zaczęły spływać niezliczone kilogramy poczty. Czyżby sobie wszyscy przypomnieli, że jeszcze karty z podpisami mają po szafkach pochowane? Niech i tak…

Do mnie ostatnio zadzwoniła pani dyrektor z szacownej instytucji łomżyńskiej. Myślałem, że coś przeskrobałem. A tu nie, pani mi mówi: „Pan do nas zajedzie, mamy tu kilka kart”No ludzie kocham Was. Jak nie kochać, jak nie odzyskiwać codziennie wiary w człowieka…?

        będzie milion jak w mordę strzelił

Za Rzecznikiem Praw Rodziców proszę gorąco: Pomóżcie dobić do miliona. Bo przecież milion to siła rażenia. Na dzień 5 czerwca jest 812 tys. 849 głosów poparcia pod wnioskiem o referendum! Kto jeszcze nie zrobił tego co mu w sercu gra – nie złożył podpisu, ten niech się dłużej nie opiera przeznaczeniu. Wydrukuj i zbierz 10 podpisów po rodzinie, dostarcz do Certusa na Nowogrodzką 272 lub przyjedź i podpis u nas. Zapraszamy.

        12 czerwca w sejmie

Organizatorzy akcji zaplanowali złożenie podpisów w sejmie RP na dzień 12 czerwca 2013. Zapraszają by być tam z nimi. Jedziemy na sejm nosić kartony z kartami.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w akcję zbierania podpisów. Szczególne podziękowania dla pani Marty z naszego biura, osoby która to wszystko ogarnia.

I taka jest prawda. Piotr Kłys

Skomentuj artykuł

komentarze