Zapraszam na stronę PiotrKlys.pl

Wszystkich Gości, którzy dotarli do mojej strony zapewniam, że w postaram się, by w niedalekiej przyszłości strona nabrała bardziej ostatecznego wyglądu i charakteru. Witryna ma dopiero kilka dni, właściwie jest to jeszcze wersja robocza, nad którą służby informatyczne pracują. Jednak silna potrzeba uzewnętrzniania moich przemyśleń nakazuje mi już publikować. Dlatego też proszę o wyrozumiałość dla szaty i krytyczną ocenę dla treści.

Realizacja projektu, jakim jest własna witryna blogerska chodziła mi pogłowie od kilku miesięcy. Czas płynął, ja robiłem swoje, myśl dojrzewała. Od czasu do czasu ktoś temat przypomniał zwracając mi uwagę, iż powinienem założyć stronkę. Czasem był to jakiś znajomy, czasem ktoś z mieszkańców Jednaczewa, w którym mieszkam. Niegrzecznością byłoby dłużej zwlekać.

Chciałbym, aby głównym celem tej strony było pełnienie funkcji informacyjnej. Na pierwszym miejscu stawiam tu informację o moich działaniach podejmowanych podczas pełnienia funkcji publicznych. Z woli mieszkańców Jednaczewa sprawuję mandat Radnego Rady Gminy Łomża. Strona powstaje właśnie po to, by być narzędziem komunikacji z sąsiadami. Podobne założenia miał kiedyś inny Radny,pan Marian Nieciecki tworząc blog kupiski.blog.onet.pl, choć czasem zaczął pisać szerzej o sprawach gminnych. Nie wykluczone, że i w tym przypadku będzie podobnie, choć zastrzegam, że to tylko analogia, nie naśladownictwo.

Jeśli tylko czas pozwoli postaram się umieszczać nie tylko informację o bieżących wydarzeniach, ale także wrócić do przeszłości, z której chciałbym przypomnieć swoje osiągnięcia w pracy na rzecz Jednaczewa i całej Gminy Łomża. Planuję także umieścić kilka informacji o sobie.

I taka jest prawda. Piotr Kłys

Skomentuj artykuł

komentarze