„Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga” w Podgórzu

Głosuj na Szkołę w Podgórzu

Głosuj na Szkołę w Podgórzu

Nagrodą główną za zajęcie I miejsca w Konkursie jest budowa lub modernizacja boiska wielofunkcyjnego. Za zajęcie kolejnych miejsc laureaci otrzymają po 2 bramki pompowane o wymiarach 3 x 2 m, komplety piłek,  zestawy do unihokeja, stoły do tenisa stołowego, komplety. Te wspaniałe nagrody czekają na szkoły podstawowe z miejscowości do 50 tysięcy mieszkańców. Uczestnicy Konkursu czekają na głosy internautów. Dzieci żyją nadzieją na „Kolorowe boisko”.

        to już siódmy raz, a głównym sponsorem jest Śnieżka

Jak pisze organizator Konkurs przeznaczony jest dla szkół podstawowych z małych miejscowości, które nie mają boiska szkolnego lub posiadany przez nie obiekt jest w złym stanie technicznym. Internauci mogą głosować na swoich faworytów w terminie 23 maja – 23 czerwca br. oddając jeden głos dziennie.
Po tym terminie spośród dziesięciu szkół, które otrzymają największą liczbę głosów, jury wyłoni zwycięzcę oraz zdobywców II i III miejsca. Lista szkół nagrodzonych w konkursie zostanie opublikowana 28 czerwca.
Głównym sponsorem siódmej edycji konkursu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga” jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

        niech wygra Szkoła Podstawowa z Podgórza

Gratuluję społeczności szkoły zakwalifikowania się do I etapu konkursu. Podstawówka z Podgórza zakwalifikowała się jako jedna ze 133 szkół w Polsce. W zgłoszeniu do Organizatora dzieci napisały: „Szkoła Podstawowa w Podgórzu istnieje od 1936 roku. Uczniowie osiągają wysokie wyniki pomimo, że nie mamy zaplecza sportowego. Boisko szkolne z którego korzystamy z nazwy jest tylko boiskiem. Jest to, nic innego jak plac o wymiarach 35m X25 m zasypany piaskiem z domieszką gliny, po dużych opadach deszczu mamy przed szkołą niezłe „bajorko” ale mimo wszystko nasi uczniowie dzielnie z niego korzystają i nazywają „naszym boiskiem”.

 Pomóżmy dzieciom zamienić „bajorko” na boisko wielofunkcyjne. Nas to nic nie będzie kosztowało, a możemy przyczynić się do spełnienia dziecięcych marzeń. Chyba nie chcemy, żeby z dzieciństwa pamiętali grę w piłkę na „basenie gminnym”?

        jak możesz pomóc?

Wejdź na stronę Konkursu www.koloroweboiska.pl, zaloguj się (wejdź tu) i głosuj, głosuj, głosuj.Codziennie. Wyciąg z Regulaminy Konkursu:

  1. Głosującym może być każda osoba fizyczna
  2. W celu zarejestrowania się wymagane jest stworzenie profilu głosującego. W celu utworzenia profilu wymagane jest podanie imienia, nazwiska, miejscowości, województwa oraz adresu poczty elektronicznej. Przy rejestracji konieczne będzie utworzenie loginu i hasła, które umożliwi logowanie. Login i hasło nie mogą być jednakowe. Rejestracja profilu w serwisie głosowania jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora lub przez podmiot wskazany przez Organizatora na zasadach określonych w Regulaminie.
  3. Każdy z głosujących może posługiwać się tylko jednym adresem poczty elektronicznej. Niedopuszczalne jest posługiwanie się przez głosującego kilkoma adresami poczty elektronicznej. Aliasy traktowane będą jako ten sam (jeden) adres poczty elektronicznej.
  4. Jeden adres poczty elektronicznej może być przypisany tylko jednemu głosującemu.
  5. Każdy głosujący może głosować tylko raz w ciągu danego dnia na jednego wybranego przez siebie Uczestnika Konkursu. W kolejnym dniu ten sam głosujący może oddać głos na tego samego lub innego Uczestnika Konkursu.
  6. Każdy głosujący może głosować tylko raz w ciągu danego dnia na jednego wybranego przez siebie Uczestnika Konkursu. W kolejnym dniu ten sam głosujący może oddać głos na tego samego lub innego Uczestnika Konkursu.

        przepis na sukces: pospolite ruszenie i codziennie po raz … i tak do 23 czerwca

Każdy zalogowany uczestnik może oddać codziennie jeden głos. Głosowanie odbędzie się w dniach od 23 maja 2013 roku od godziny 00.00.01 do dnia 23 czerwca 2013 roku do godziny 23.59.59.
Tu pomóc może tylko pospolite ruszenie. Potrzeba wiele głosów, bo zapowiada się ostra rywalizacja. Już pierwszego dnia głosowania na Szkołę Podstawową w Żarkach Kościelnych oddano aż 963 głosy (!), zaś nasze Podgórze uplasowało się na 96 pozycji z 32 głosami.
Plan jest prosty, pomagać mają wszyscy:

  • nauczyciele i uczniowie szkół z całej gminy (nauczyciele – stawiajcie 6 za aktywność, uczniowie – uczcie się solidarności)
  • cały Urząd Gminy z jednostkami podległymi (codziennie głosowanko przy porannej kawie: za siebie, za ciocię, za teścia)
  • radni i sołtysi (kto nie wylegitymuje się setką oddanych głosów (radni dwie setki, a przewodnicząca – trzy) nie dostaje diety
  • każdy nie związany emocjonalnie (chociaż raz w tygodniu)

Powodzenia Szkoło z Podgórza ;)

I taka jest prawda.

Skomentuj artykuł

komentarze